Szukaj
A A A

Serwis laptopów Acer

Serwis Gwarancyjny laptopów marki Acer miesci sie w Pradze (Czechy).
Wszyscy właściciele tego sprzetu muszą liczyć się w przypadku awarii z wysyłką go do serwisu poza granice Polski. Nie musimy chyba pisać że termin realizacji takiego zlecenia zakładając ze zostanie szybko dostarczony moze potrwac do 2 tyg,
Osoby którym zalezy na czasie proponujemy zostawienie sprzetu w naszym punkcie, dajemy mozliwosc wydania sprzetu zastepczego marki DELL, ACER, HP.

Procedura zgłaszania sprzętu do serwisu w firmie ACER
1. Uszkodzenie sprzętu należy zgłosić telefonicznie w Acer Call Center pod numerem:
0 801 080650*
022 471 07 77
*Koszt za minutę rozmowy zgodnie ze stawką lokalnego operatora. Przykładowo, dla abonentów TP S.A. koszt wynosi 0,25 gr za minutę połączenia.
Proszę przygotować następujące dane konieczne do utworzenia zlecenia serwisowego:
* numer seryjny zgłaszanego sprzętu
* datę jego zakupu
* rodzaj gwarancji
* adres odbioru przesyłki
* dane osoby kontaktowej
* nr telefonu do osoby kontaktowej (preferowany nr tel. komórkowego)
* adres e-mail
* NIP nadawcy przesyłki
* REGON nadawcy przesyłki
* szczegółowy opis usterki.
Niezbędne jest podanie aktualnego i działającego adresu e-mail !!!
2. Po skompletowaniu powyższych informacji zostanie utworzone zlecenie naprawy, a operator poda numer zlecenia (Case ID).
3. Na podany wcześniej adres e-mail przesłana zostanie informacja zawierająca potwierdzenie utworzenia zlecenia naprawy oraz instrukcje dotyczące sposobu przygotowania i wysłania sprzętu do serwisu.
4. Sprzęt należy odpowiednio zapakować i zabezpieczyć przed ewentualnymi uszkodzeniami w trakcie transportu. Preferowana jest przesyłka w oryginalnym opakowaniu. Do wysyłanego sprzętu należy załączyć kopię faktury zakupu i pozostałe dokumenty wymagane do uznania naprawy gwarancyjnej (np. Certyfikat Acer Advantage). Urządzenie nieodpowiednio zapakowane nie zostanie przyjęte przez kuriera.
Proszę upewnić się, że przyczyną zgłaszanej usterki nie jest oprogramowanie (zaleca się wykonanie odtworzenia systemu operacyjnego przy pomocy Recovery CD lub systemu D2D). Przed wysłaniem sprzętu do Centrum Serwisowego należy wykonać kopie bezpieczeństwa danych znajdujących się na dyskach twardych. Przed wysłaniem sprzętu do Centrum Serwisowego należy wykonać kopię bezpieczeństwa danych znajdujących się na dyskach twardych. W celach testowych Centrum Serwisowe zastrzega sobie możliwość odtworzenia systemu operacyjnego do ustawień fabrycznych.
Prosimy nie dołączać akcesoriów do wysyłanego sprzętu, jeśli uszkodzenie sprzętu tego nie wymaga. Jeżeli dołączenie akcesoriów jest konieczne prosimy o sporządzenie ich listy i potwierdzenie jej własnoręcznym podpisem.Test modulu